Hakkımızda

Images

KARTAL ARIKAN

1987 yılında İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamladı. 2008 yılında Maltepe Üniversitesi'nde başladığı Görsel İletişim ve Tasarım dalındaki lisans eğitimini, bölüm birinciliğiyle tamamladı.NE YAPAR ?

2008 yılından bu yana fotoğraf ve video çekim işleri yapmaktadır. Gerek ajanslara reklam amaçlı, gerek kişilere özel gün ve portfolyo çekimleri için hizmetler verdi. İç mekan, dış mekan, stüdyo çekimleri gerçekleştirmektedir. Fotoğraf ve video ile alakalı ihtiyacınız olan her türlü hizmeti profesyonel ekipmanlar ve 10 seneyi aşkın tecrübe ile en iyi şekilde sağlayabilir. Görsel İletişim Tasarımı mezunu olan Kartal, karma bir çok sergiye katılmış; ve kişisel sergiler düzenlemiştir. Fotoğraf ve tasarım alanında ödülleri bulunmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce iyi şekilde konuşup, anlayabiliyor.

Ödüller & Sergiler

Image

Kırmızı Ödülleri

En İyi Kurumsal İmaj Reklamı / 2011

Image

Genç İletişimciler Ödülleri

Web Sitesi Tasarımı / 3.lük / 2010

Image

Kırmızı Halleri Sergisi

Kişisel Fotoğraf Sergisi / 2012

Yorumlar

Image

Uğur K.

Harika bir deneyim oldu bizim için. Öyle başkaları gibi oldu bittiye getirmiyor; emek sarf ediyor. Güzel pozlar çıktıkça keyiflenen mutlu olan bir insan düşünün. Olaya sanatsal bakış acıları harika, şiddetle tavsiye ederim.

Image

Soner C.

Kartal bey ile işimizi gayet güzel bir şekilde tamamladık ve çok güzel kareler yakaladık işini layıkıyla yapan değerli arkdaşimiza teşekkür ederim 🙏

Image

Tuğba T.

Çok güzel, keyifli bir gün geçirdik. Ve harika fotoğraflara sahip olduk. Kartal Bey'e çok teşekkür ederiz.